CI200A/3HFS1212

4 428,00 zł
Brutto
3600,00 zł Netto
LEGALIZACJA WE
  • w cenie wagi
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Przemysłowe wagi platformowe (czteroprzetwornikowe) są przeznaczone do ważenia towarów w magazynach, halach produkcyjnych i innych obiektach zamkniętych. Konstrukcja wagi wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, otwory gniazd tensometrów wycięte są laserowo i bardzo starannie wykończone - bez gradów i nadpaleń.

Cechy:

W konstrukcji wagi wykorzystano wysokiej jakości przetworniki tensometryczne BSA  klasy C3 wg OIML produkcji CAS Corporation.
Zabezpieczenia transportowe na narożnikach wagi skutecznie chronią przetworniki tensometryczne przed uszkodzeniami transportowymi. Umożliwiają również wygodne przemieszczanie wagi wózkiem widłowym.

Wagi wyposażone są w miernik z wyświetlaczem w obudowie plastikowej. Długi kabel oraz uchwyt umożliwiają zamontowanie miernika w dowolnie wybranym miejscu (postawienie na płaskiej powierzchni lub przykręcenie do ściany). Miernik wagowy typu CI200A z wyraźnym 25mm wyświetlaczem LED umożliwia odczyt wyników ważenia nawet z dużej odległości.

Standardowym wyposażeniem wagi jest RS 232C - umożliwia on ciągłą transmisję stabilnych albo niestabilnych wyników pomiaru, dwustronną współpracę z komputerem, przesyłanie sygnałów o przekroczeniu nastawionych granic pomiaru (limity ważenia). Możliwa jest również współpraca z drukarką szeregową (2 rodzaje programowalnych wydruków). Miernik posiada zegar czasu rzeczywistego, funkcję liczenia detali, odchyłki procentowe, uśrednianie wyniku ważenia, wielokrotne tarowanie w całym zakresie pomiarowym.

Wagi platformowe CAS z serii HFS spełniają wymagania europejskich dyrektyw nowego podejścia i wprowadzane są do obrotu z oznaczeniami: CE i "zielone M".Oznacza to, że mogą być stosowane do rozliczeń handlowych w skupach złomu, składach budowlanych, gospodarstwach rolnych i wielu innych miejscach.

Opcje:
  • Słupek do zamontowania miernika
  • RS 422/485
Dane techniczne: CI200A/3HFS1212
Zakres ważenia (kg) 3000 x 1
Zakres tarowania pełny
Klasa dokładności III
Wyświetlacz LED 25mm
Zasilanie zasilacz siecowy i wbudowany akumulator
Temperatura pracy -10÷40°C
Wymiary platformy [mm] 1200 x 1200
Długość kabla (od platformy do miernika) ok. 5m w metalowej osłonie
Komunikacja RS 232C, opcjonalnie RS 422 (RS 485)
Funkcje Wielokrotna tara w całym zakresie pomiarowym
Zegar czasu rzeczywistego
Współpraca z drukarką
Dwustronna współpraca z komputerem
Funkcja Auto Print
Liczenie detali
Odchyłki procentowe
Limity ważenia z sygnalizacją dźwiękową
Uśrednianie wyniku ważenia
Instrukcja obsługi
DZIAŁKA ODCZYTOWA (d)
1 kg
WYMIAR SZALKI/PLATFORMY (MASA WAGI)
1200x1200 mm

16 innych produktów w tej samej kategorii: